شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

پیشرفته ترین دستگاه دور کننده پشه مگس سوسک موش

محصول جدید

 دفع کننده حشرات موذی و موش + دستگاه تصفیه هوا و اکسیژن ساز

پیشرفته ترین دستگاه دفع کننده: پشه،مگس موش صحرایی شهری،خفاش،مارمولک،سوسک ریز،سوسک حمام،مورچه، موریانه،کک، ساس، کنه، عنکبوت، پروانه، هزارپا، جیرجیرک و  اکثرخانواده حشرات.

4 قلم

200,000 تومان

اضافه به علاقمندی

جزئیات

پیشرفته ترین دستگاه دور کننده پشه و مگس و سوسک موش و ساس و....جوندگان 4 در 1 مدل MR01 ساخت کشور هنگ کنگ

تنها دستگاه دورکننده با 4 مکانیزم یون منفی +O3 اکسیژن ساز+ التراسونیک نسل دوم+ الکترامغناطیس نسل سوم

دفع کننده: پشه،مگس موش صحرایی شهری،خفاش،مارمولک،سوسک ریز،سوسک حمام،مورچه، موریانه، کک، ساس، کنه، عنکبوت، پروانه، هزارپا، جیرجیرک و  اکثرخانواده حشرات.

 دفع کننده حشرات موذی و موش + دستگاه تصفیه هوا و اکسیژن ساز

سلاحی بسیار قدرتمند در برابر حشرات و جوندگان با فناوری پیشرفته جدید و هوشمند.

قابل فعال کردن هر سیستم عملکرد به تنهایی برای مقابله با یک آفت خاص و یا فعال کردن کلیه عملکردها برای مقابله با کلیه آفات.

ویژگی ها:

•- استفاده آسان، فقط کافیست دو شاخه دستگاه را به پریز برق متصل کنید.

•- استفاده ایمن، به دلیل بی نیاز بودن از سموم و مواد شیمیایی.

•- بی خطر برای انسان و حیوانات خانگی.

•- دارای سیستم اولتراسونیک شدت بالا ( سیستم اولتراسونیک نسل دوم) جهت تاثیرگذاری بیشتر.

•- دارای سیستم O3 آکسیژن ساز جهت تاثیرگذاری بر دفع اختصاصی پشه و مگس .

•- دارای سیستم تولید یون منفی جهت دور کردن حشرات و جوندگان و همچنین تصفیه هوای محیط.

•- دارای سیستم الکترومغناطیس نسل سوم جهت نفوذ بیشتر درعمق دیوارها برای دفع حشرات وجوندگان موجود در دل دیوار.

•- دارای کلید جداگانه برای فعال و غیرفعال کردن هر یک از قابلیتهای دستگاه به تنهایی.

•- دارای چراغ نشانگر فعال بودن هریک از عملکردهای دستگاه( چراغ نشانگر عملکرد اولتراسونیک، چراغ نشانگر عملکرد الکترومغناطیس و چراغ نشانگر عملکرد سیستم یونساز دستگاه).

اطلاعات بیشتری درباره نحوه عملکرد و نوع تکتولوژی های بکار رفته در دستگاه : 

1- تکنولوژی اولتراسونیک نسل دوم ( اولتراسونیک با شدت بالا ):

در طراحی این دستگاه که از تکنولوژی اولتراسونیک نسل دوم بهره می برد کلیه مدارات الکترونیکی و بلندگوهای نصب شده بر روی دستگاه بهینه سازی شده و فرکانسی با شدت بالاتر نسبت به دستگاههای قدیمی تری که از تکنولوژی نسل اول استفاده می کنند تولید میکند و تاثیر بسیار زیادی در نا امن کردن محیط زندگی حشرات، جوندگان و بندپایان خزنده داشته باعث فرار کردن آنها از محیط شما می شود.

2- تکنولوژی الکترومغناطیس نسل سوم ( نفوذ تا عمق بیشتر در دل دیوار):


این دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی الکترومغناطیس نسل سوم از طریق سیم کشی های برق درون دیوارهای ساختمان اثر می کند به این شکل که با تغییردادن اندک میدان مغناطیسی اطراف سیمهای برق یک حصار نامرئی درون دیوارها، کف و سقف واحد یعنی مکانی که اکثر حشرات و جوندگان علاقه زیادی به پنهان شدن درون آنها دارند ایجاد می نماید. تکنولوژی الکترومغناطیس نسل سوم که توسط این دستگاه استفاده می شود به معنای نفوذ بیشتر میدان مغناطیسی در درون دیوارها است که با استفاده از یک پردازشگر هوشمند موجود بر روی بورد دستگاه کلیه سیم کشی برق درون دیوارهای واحد شما را تشخیص داده و با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف آنها محیط زندگی حشرات و جوندگان را برای آنها نا امن نموده و با از بین بردن توان ارتباط و تغذیه و تاثیر مستقیم بر روی سیستم عصبی آنها در نهایت منجر به فرار آنها از محیط می گردد. این تکنولوژی هیچگونه اثر منفی بر روی سلامت انسان و حیوانات خانگی ندارد و همچنین بر روی دستگاههای برقی منزل شما هیچ تاثیر سوئی نمی گذارد.

3- تکنولوژی تولید یون منفی با دو کاربرد ( فراری دهنده حشرات و تصفیه هوای محیط ):

استفاده از قدرت طبیعت جهت فراری دادن حشرات و جوندگان موذی.

در طبیعت یونهای منفی بوسیله رعد و برق که قبل از شروع طوفان ایجاد می شود و از نشانه های شروع طوفان است بوجود می آیند. حیوانات بطور طبیعی به یونهای منفی حساس هستند. قبل از شروع طوفان حشرات، جوندگان و آفات با احساس کردن یون های منفی موجود در محیط خود، از وقوع طوفان مطلع شده و سعی به ترک محیط ناامن کرده و از طوفان فرار می کنند.

این دستگاه با استفاده از تکنولوژی تولید یون منفی همان حس زمان وقوع طوفان را برای جانوران موذی موجود در محیط شما ایجاد کرده و آنها را وادار به فرار می کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از یون منفی تولید شده توسط این دستگاه، پاک کردن محیط شما از ذرات و آلودگی های معلق در هواست که با هر بار تنفس وارد دستگاه تنفسی شده و ممکن است در بلند مدت باعث ایجاد آلرژی در کودکان و بزرگسالان شوند. یونهای منفی با باردار کردن محیط به ذرات و آلودگیهای معلقی که دارای بار مثبت هستند چسبیده و باعث سنگین شدن آنها می شوند و آنها را روی سطح ته نشین می کنند و از ورود آنها به سیستم تنفسی جلوگیری می کنند.

برخی مطالعات نشان داده اند که یونهای منفی قدرت بسیار زیادی در از بین بردن ویروسها و باکتریهای موجود در محیط دارند.

4- تکنولوژی پردازش دیجیتالی ازن دافع پشه و مگس و پاکسازی کننده ( تنها دستگاهی است که دارای این تکنولوژی می باشد )


پشه های میزبان خون را از طریق بو ردیابی می کنند. مطالعات دانشمندان آمریکایی نشان می دهد که پشه ها از فاصله 100 پایی (30 متری) می توانند بوی شما را حس کنند، خصوصا بوی عرق و دی اکسید کربنی که از خود صادر می کنید. سپس در خلاف جهت باد بوی شما را دنبال می کنند و به سمت شما می آیند.
پشه ها خیلی خوب نمی بینند اما به تصاویر حرارتی حساسند و مانند موشک های جستجوگر حرارت عمل می کنند. در فاصله 30 فوتی، آنها قادر به تمیز شما از شی یا وسیله مشابه مثلا تنه یک درخت یا ظرف استوانه ای 55 گالنی نیستند.
در فاصله 10 فوتی آنها از گیرنده های حرارتی به شدت حساس به عنوان آنتن برای ردیابی خون نزدیک سطح پوست استفاده می کنند. طیف حساسیت این گیرنده ها در رطوبت بالا افزایش می یابد.
وقتی پشه ها به فاصله 10 فوتی می رسند می توانند حرارت خون شما را حس کنند. سپس دنبال نقطه ای می گردند که خون به سطح پوست نزدیک باشد تا آن را گاز بزنند.
ازن خروجی از این دستگاه می تواند بوی شما را پاک کند بنابراین پشه ها قادر نخواهند بود شما را با بو کشیدن پیدا کنند. به این ترتیب مشکل شما با پشه ها کلا حل خواهد شد.
ازن همچنین می تواند همزمان هوای محیط شما را پاکسازی کند و به این ترتیب به سلامت شما کمک می کند. ملکول های ازن از اکسیژن تحت تاثیر شارژ الکتریکی ایجاد می شوند مشابه آنچه در رعد و برق رخ می دهد. این ملکول ها به شدت فعال هستند و با بیشتر آلودگی ها و آلرژی ها واکنش می دهند.
از آنجایی که اکسیژن بیشترین پتانسیل برای اکسید شدن را بعد از فلورین دارد، یک اتم اکسیژن از ملکول ازن به راحتی می تواند جدا شود. اتم اکسیژن جدا شده اکسید می شود و آلودگی را از طریق اکسید شدن از بین می برد و هوای تمیز و قابل تنفس به جا می گذارد.

چه تعداد دستگاه برای حل مشکل آفات لازم است؟

1) به طور کلی حداقل یک دستگاه برای هر اتاق برای دفع پشه و مگس و ساس لازم است .

2)       توصیه می شود دستگاه های اضافی در زیر شیروانی ، زیرزمین، راهروها و دیگر مناطق لازم نصب شود.

دافع پشه را چطور نصب کنیم؟

1)       این دستگاه را به سادگی نزدیک به محل فعالیت آفت نصب کنید. یا اگر هنوز آفتی وجود ندارد نزدیک مناطقی که پتانسیل آن را دارند.

2)       مطمین شوید که بر سر راه دستگاه  مانعی وجود ندارد تا حداکثر پوشش امواج فراصوتی ایجاد شود. لطفا هنگام نصب دستگاه دقت کنید تا کمترین میزان "سایه صدا" رخ دهد.

4) برای عملکرد قوی دستگاه مخصوصا برای استفاده از تکنولوژی الکترومغناطیس حتما دستگاه را مستقیم به یک پریز برق زده و از سه راهی  و تقسیم کننده استفاده نکنید .

نکاتی در مورد استفاده از این دستگاه:

در چند روز اولیه استفاده از این دستگاه، این مسئله عادی است که شما حشرات و آفات را بیشتر از قبل در محیط خود مشاهده کنید، این مورد به دلیل این است که با استفاده از سیستم الکترومغناطیس، اولتراسونیک و یونساز این دستگاه، شما زیستگاه راحت حشرات و جوندگان موذی را برای آنها به محیطی نا امن تبدیل کرده اید پس این مسئله طبیعی است که آنها از محل اختفای خود خارج شده و به دنبال محیط دیگری برای زندگی باشند.

در صورتیکه تعداد دستگاه را متناسب با متراژ محیط مورد نظر خود تهیه نموده باشید معمولا بسته به نوع، مقاومت و میزان حجم آفتها مدت زمانی بین 10 تا 14 روز زمان لازم است که به مرور از میزان آفات و حشرات و جوندگان موذی در محیط شما کاسته شود و نهایتا پس از یک ماه دیگر نباید آنها را مشاهده نمایید، به این نکته توجه داشته باشید که دستگاه باید دائما به برق متصل باشد تا پس از این دوره دستگاه از ورود مجدد آفات به محیط شما نیز جلوگیری کند.

در صورتیکه با مشکل موش مواجه هستید توجه کنید که در صورتیکه آنها در محیط شما لانه گذاری کرده باشند تا زمانیکه بچه موشها به رشد کافی برای حرکت نرسیده باشند موشهای بزرگتر آنها را تنها نگذاشته و محیط را ترک نمی کنند ولی خوشبختانه مدت زمان رسیدن موشها به بلوغ بسیار کوتاه است و نهایتا بعد از مدت زمان ذکر شده در بالا آنها محیط را ترک می کنند.

این دستگاه هیچگونه تاثیر منفی بر عملکرد دستگاههای الکترونیکی مانند کامپیوتر، سیستم صوتی و تصویری ، دزدگیر و سیستم اعلام خطر منزل ندارد.

این دستگاه هیچگونه تاثیر منفی بر سلامت انسان اعم از کودکان و بزرگسالان، حیوانات خانگی مانند گربه، سگ ، ماهی و پرندگان ندارد.

سیستم اولتراسونیک این دستگاه تنها ممکن است بر روی همستر که از خانواده موش می باشد و به عنوان حیوان خانگی پذیرفته شده است تاثیر منفی داشته باشد، در صورتیکه این حیوان را دارید در زمان استفاده از اولتراسونیک دستگاه، این حیوان را از محیط خارج کنید.

مشخصات فنی دستگاه:


فضای پوشش دهی سیستم یونساز : 80 مترمربع.

فضای پوشش دهی سیستم ازن ساز   : 80 مترمربع.

فضای پوشش دهی سیستم اولتراسونیک: 650 مترمربع.

فضای پوشش دهی سیستم الکترومغناطیس : از طریق سیم کشی ساختمان برای هر طبقه از یک واحد تا 120 متر مربع.

مصرف برق دستگاه : کمتر از 8 وات.


این دستگاه دارای یکسال گارانتی و یکماه گارنتی عملکرد می باشد .

فیلم تاثیر این دستگاه بر موش بصورت نمونه در قسمت زیر قرار داده شده است

دیدگاه‎ها

رتبه 
1395-12-08

هم اخلاقتون هم دستگاهتون عالیه ممنون ......

اخلاقتون عالیه زنگ زدم پس دادم می خواستم بدونم واقعا به حرفتون عمل میکنید 24 ساعته واریز کردین بعدش رفتم از یک جا دیگه دستگاه خریدم و به حرف شما گوش نکردم که زمانبره ... ، دستگاهی که از جایی خریدم دو روز بعد سوخت ، دوباره از شما خریدم 18 روز طول کشید و مشکل سوسک ریزم حل شد . خواستم تشکر کنم

  رتبه 
  1395-10-03

  دستگاه عالي

  من اينو الان ديدم به نظر عالي ميرسه ميخوام بخرمش چون از ديگه سوسكا كلافم كردن از كجا بفهمم اين دستگاه واقعيه اصله كار ميكنه چه تضميني هست؟

   رتبه 
   1395-09-15

   دستگاه کاملا متفاوتیه

   من از سه شرکت دیگه هم خرید کرده بودم ولی این دستگاه به نظر من از نظر عملکرد قوی تر و جامع تر از بقیه دستگاهها تو بازاره من برای دور کردن ساس و سوسک و موش خریدم برام جالب بود که موش دو روز نشد که دور شد ساس تقریبا یک ده روز سوسک ریز هم یک هفته دستگاه عالیه ..

    رتبه 
    1395-04-22

    دست شما درد نکنه

    سلام آقا آرش ببخشید من هی زنگ میزدم که چرا کار نمیکنه وقتی شما گفتین حداقل 10 تا 14 روز ولی الان 18 روز گذشت و هیچی سوسک و پشه تو اتاقم نیست خواستم تشکر کنم و معذرت می خوام که از کوره در رفتم واقعا دستگاه عالی بود باتشکر

     رتبه 
     1395-04-06

     دورکننده

     دستگاه بسیار عالیه از شر پشه و ساس واقعا راحت شدم تشکر می کنم

      بررسی خود را بنویسید!

      نوشتن دیدگاه

      پیشرفته ترین دستگاه دور کننده پشه مگس سوسک موش

      پیشرفته ترین دستگاه دور کننده پشه مگس سوسک موش

       دفع کننده حشرات موذی و موش + دستگاه تصفیه هوا و اکسیژن ساز

      پیشرفته ترین دستگاه دفع کننده: پشه،مگس موش صحرایی شهری،خفاش،مارمولک،سوسک ریز،سوسک حمام،مورچه، موریانه،کک، ساس، کنه، عنکبوت، پروانه، هزارپا، جیرجیرک و  اکثرخانواده حشرات.

      محصولات مرتبط