شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

دستگاه تصفیه هوا منزل بدون ماده مصرفی DH-TS

محصول جدید

این دستگاه با ایجاد جریان هوا و انتقال آن از محیط  "های ولتاژ" ذرات معلق در هوا را باردار کرده و از معلق بودن آنها در هوا جلوگیری می کند. در نتیجه پس از مدت زمان کوتاه هوایی کوهستانی و عاری از هرگونه ذرات معلق خواهیم داشت.

10 قلم

185,000 تومان

اضافه به علاقمندی

جزئیات

دستگاه تصفیه هوا منزل بدون ماده مصرفی DH-TS

سیستم عملکرد : این دستگاه با ایجاد جریان هوا و انتقال آن از محیط "های ولتاژ" ذرات معلق در هوا را باردار کرده و از معلق بودن آنها در هوا جلوگیری می کند. در نتیجه پس از مدت زمان کوتاه هوایی کوهستانی و عاری از هرگونه ذرات معلق خواهیم داشت.
ذرات معلق داخل هوا مثل: مواد پلاستیکی - ریزگردها - گرد و غبار- خاک - باکتری- آزبست - گوگرد و... و ذرات زیر یک میکرون

این دستگاه علاوه بر تصفیه هوا با روش باردار کردن، توسط لامپ های UV میکروبها و باکتریهای موجود در محیط را از بین برده و هوایی عاری از هرگونه بیماری و ذرات معلق برای شما ایجاد می کند.

یونهای منفی چه فوائدی دارند؟
از بین بردن باكتریها، جلوگیری از پیر شدن سلولهای بدن، بالا بردن توانایی نگهداری اكسیژن در خون، بهتر كردن عملكرد سوخت و ساز بدن، بالا بردن میزان هوشیاری، از بین بردن خستگی ، بالا بردن مقاومت بدن(سیستم ایمنی) در مقابل بیماریها، تآثیر اساسی در معالجه سردرد، بی خوابی/كم خوابی، آلرژی، آسم و فوائد بسیار دیگر.
نتیجهء تحقیقات اخیر سازمان كشاورزی آمریكا نشان می دهد كه یونیزه كردن یك اتاق باعث كاهش 52% غبار و 95% باكتری موجود در هوای آن اتاق می گردد. ( لازم به تذكر است كه بیشتر آلاینده های موجود در هوا در ذرات غبار معلق در هوا زندگی می كنند).
آیا احساسی را که در کنار آبشارها یا در اوج کوهها داشته اید به خاطر دارید؟
در آن اماکن هزاران یون منفی وجود دارد. آنها تأثیر فوق العاده ای در بیوشیمی انسان دارند.در هوای تازهء روستاها معمولأ 2000 تا 4000 یون منفی در سانتیمتر مکعب وجود دارد( تقریبأ به اندازه یک حبه قند). در کوهستان بیشتر از 100.000 یون منفی در سانتیمتر مکعب وجود دارد در حالیکه در هوای آلوده شهری پائین تر از 100 یون منفی در سانتیمتر مکعب وجود دارد.
زمانیکه یونیزاسیون هوا در بیمارستانها و اماکن کاری اروپا و روسیه اجباری است، درکشور ما علیرغم هوای مسموم و بسیار آلوده به تازگی مورد توجه قرار گرفته است.
یونها ذرات باردار موجود درهوا هستند که در طبیعت زمانیکه انرژی بر مولکولی مانند دی اکسید کربن، اکسیژن، آب یا نیتروژن وارد میشود ، باعث میشود که یک الکترون ازمولکول جدا شده و یک یون باردار مثبت به جا بگذارد. الکترون جدا شده خود را به نزدیکترین مولکول می چسباند و آن را تبدیل به یون باردار منفی می کند. این یون باردار منفی اکسیژن است که بهترین تأثیر را بر ما دارد.
یونهای منفی ذرات باردار الکتریکی هستند که آلودگی های موجود در هوایی را که ما تنفس می کنیم از بین میبرند و اثر جوان کننده ای بر سیستمهای فیزیولوژیکی ما دارند (مانند سیستم تنفسی).
آیا هرگز توجه کرده اید که ما تا چه اندازه احساس تازگی در کوهها، کنار دریا، در جنگل یا در کنار آبشارها می کنیم؟ یا چقدر احساس پر انرژی بودن به ما دست می دهد؟ توضیح آن این است که این اماکن معمولأ سرشار از بیلیونها یون منفی هستند. پس از رعد و برق ، اکثر ما احساس تازگی می کنیم . این به دلیل این است که طوفان الکتریکی تریلیونها یونهای منفی آرامش بخش در هوا پخش کرده اند که اعصاب را تسکین داده و ما را سرشار از انرژی میکنند.

مزایا:
- قابل حمل بودن آسان که هیچ دستگاه مشابهی برای فرزندان و افراد دارای بیماری های تنفسی وجود ندارد که به این آسانی قابل حمل و جا به جا نمی باشد.
- بی نیازی به فیلتر و تمیز کردن مداوم فیلتر
- مصرف برق بسیار پایین
- ارزان ترین دستگاه متناسب با شرکت های مشابه
- کارایی معادل گران ترین برندهای موجود (مثلا: 3 دستگاه DH-TS معادل یک عدد دستگاه 600000 تومانی چینی مجود در بازار است)

موارد مصرف: در منازل، دفاتر، اتاق خواب نوزاد، بیمارستان ها، مهد های کودک، مدارس، دفاتر تجاری و اداری و...
کلیه قطعات این دستگاه از با کیفیت ترین قطعات ساخت کشور کره استفاده شده و تحت نظارت بخش R&D و QC ایران دی اچ و تولید گردیده است.
متراژ تحت پوشش : 60 تا 90 متر مکعب محیط آزمایشگاهی را تحت پوشش و تصفیه قرار می دهد.
گارانتی : 2 سال گارانتی (یکسال تعویض+ یک سال تعمیر رایگان) و 10 سال خدمات پس از فروش + گارانتی کارائی 100%
مصرف برق : 5 وات

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

دستگاه تصفیه هوا منزل بدون ماده مصرفی DH-TS

دستگاه تصفیه هوا منزل بدون ماده مصرفی DH-TS

این دستگاه با ایجاد جریان هوا و انتقال آن از محیط  "های ولتاژ" ذرات معلق در هوا را باردار کرده و از معلق بودن آنها در هوا جلوگیری می کند. در نتیجه پس از مدت زمان کوتاه هوایی کوهستانی و عاری از هرگونه ذرات معلق خواهیم داشت.

محصولات مرتبط