شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

کیت دوسیم کارته

محصول جدید

آيا مجبور به حمل دو گوشی موبايل هستيد؟ آيا از دو يا چند خط موبايل استفاده می‌کنيد؟ آيا موبايل کاری و شخصی شما متفاوت است، هنگام استراحت بايد سيم‌کارت‌ها را جابجا کنيد؟

7 قلم

7,500 تومان

اضافه به علاقمندی

جزئیات

آيا مجبور به حمل دو گوشی موبايل هستيد؟ آيا از دو يا چند خط موبايل استفاده می‌کنيد؟ آيا موبايل کاری و شخصی شما متفاوت است، هنگام استراحت بايد سيم‌کارت‌ها را جابجا کنيد؟ آيا وقتی به خارج از کشور مسافرت می‌کنيد بايد سيم کارت‌ها را تعويض کنيد؟ آيا تمايل داريد شماره تلفن‌های روی سيم کارت و گوشی را به صورت فايل روی کامپيوتر نگهداری کنيد؟ آيا تمايل داريد SMS های دريافتی را به صورت فايل روی کامپيوتر ذخيره و نگهداری کنيد؟

توسيم‌ مشکل شما را حل میکند! * دو شماره به صورت خودکار و آنلاين عوض می شوند شما می توانيد دو سيم کارت را بر روی يک گوشی موبايل نصب نموده و استفاده نماييد * اگر سيگنال سراسری پايدار نباشد، می توانيد آن را به سيم کارت ديگری تغييردهيد. بالعکس، از طريق فعاليت تکميلی شبکه می توانيد سيگنالی پايدارتر و ارتباطی مطمئن داشته باشيد و هرگز آفلاين نشويد.

* يک موبايل در دستان شماست، در حالی که دو شماره در دسترس برای انتخاب داريد. شما می توانيد در هر جا(داخل يا خارج از ايران) که هستيد شماره محلی را انتخاب کنيد تا نياز به پرداخت هزينه سياری نداشته باشيد و در نتيجه به مقدار زيادی در هزينه موبايل صرفه جويی کنيد. * تماسهای شغلی را از تماسهای خصوصی جدا می کند و به شما فضای شخصی بيشتر، بيشتر می دهد. * اقتصادی، راحت، دو سيم کارت در يک موبايل، در مورد شارژ کردن متناوب سيم کارتهای اعتباری نگران نخواهيد بود، نگهداری راحت، سيم کارت محلی را می توان با سيم کارت خارج شهری يا شبکه با هم به کار برد، در هزينه تلفن صرفه جويی می شود.

* ارتباط آزادانه، مبتنی بر فعاليت تکميلی سيستم شبکه، تعويض آزادانه بين سيستم شبکه، پايدار کننده سيگنال، اطمينان از برقراری ارتباط، هيچگونه تماس و فرصت تجاری را از دست نخواهيد داد.

* تماسهای شغلی را از تماسهای شخصی جدا کنيد، هنگامی که در حال کار کردن هستيد از سيم کارت شغلی خود و هنگامی که از کار فراغت حاصل می کنيد از سيم کارت خصوصی استفاده کنيد، مطمئن باشيد فضای خصوصی بيشتر و عمل بيشتر خواهيد داشت. * نگران سيم کارتها نباشيد، مهم نيست از چه نوع GSM استفاده می کنید.

فقط برای گوشی های سیمبین و جاوا میباشد

         
دانلود فیلم نحوه نصب سیم کارت غیر برشی          
                                                                                                                     

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

کیت دوسیم کارته

کیت دوسیم کارته

آيا مجبور به حمل دو گوشی موبايل هستيد؟ آيا از دو يا چند خط موبايل استفاده می‌کنيد؟ آيا موبايل کاری و شخصی شما متفاوت است، هنگام استراحت بايد سيم‌کارت‌ها را جابجا کنيد؟

محصولات مرتبط