شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

برج جنگا یک بازی و سرگرمی فکری

محصول جدید

برج جنگا یک بازی و سرگرمی فکری است برای تمامی سنین

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

0 تومان

اضافه به علاقمندی

جزئیات

برج جنگا یک بازی و سرگرمی فکری است برای تمامی سنین .بازی که هیجان شادی و سرگرمی را به محافل و مهمانیهای شما به ارمغان خواهد اورد.تقویت قوای تمرکز و استدلال و همچنین پرورش هوش و تجسم 3 بعدی از مهمترین ویژگیهای برج جنگا می باشد.

یک ست کامل بازی جنگا از 48 بلوک چوبی هم شکل و هم اندازه تشکیل شده که طول هر یک از بلوک ها سه برابر عرض آن ، و پنج برابر ضخامت آن است. این اتحاد در شکل و اندازه این امکان را فراهم می سازد تا با بکارگیری قدرت تجسم و خلاقیت احجام و اشکال دو بعدی و سه بعدی مختلفی را با خصوصیتهای متفاوتی خلق کرد و قدرت تمرکز و خلاقیت را بوسیله آن به رقابت گذاشت چرا که اساس و پایه ساخت احجامی نظیر آنچه را که در تصاویر زیر می بینید تمرکز ، دقت و خلاقیت است که در اشکال تعادلی و زیبایی تجلی می یابد

در این بازی با استفاده از تمام 48 قطعه چوبی که در اختیار دارید یک برج طبقه بسازید به نحوی که هر طبقه از سه بلوک چوبی تشکیل شده باشد. با این شرط که هر طبقه بر ردیف قبلی و بعدی خود عمود باشد. یعنی اگر یکی از ردیف ها شمال به جنوب چیده شده باشد ردیف بعد شرق به غرب روی آن قرار گیرد. زمانی که ساخت برج پایان یافت سازنده برج شروع کننده بازی خواهد بود و حرکت خود را با برداشتن یکی از بلوک های چوبی از هر یک از ردیف ها و قرار دادن آن بر بالاترین ردیف انجام خواهد داد و پس از آن نوبت به نفر بعدی می رسد تا همین کار را تکرار نماید. باید توجه داشت که بلوکهای چوبی که بر روی برج گذارده می شوند بصورت ردیف های دوتایی چیده می شوند گرچه این موضوع به شرط و شروط های اول بازی بستگی دارد. برداشتن چوبها تا زمان فرو ریختن برج ادامه خواهد داشت و کسی که با برداشتن نابجای یکی از بلوک های چوبی باعث فرو ریختن برج شود بازنده بازی خواهد بود. نکته دیگری که باید به آن اشاره نمود اینکه برداشتن بلوک های چوبی در طول بازی تنها باید با یک دست انجام شود و دیگر قوانین احتمالی نیز به توافق طرفین قبل از بازی بستگی دارد.

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

برج جنگا یک بازی و سرگرمی فکری

برج جنگا یک بازی و سرگرمی فکری

برج جنگا یک بازی و سرگرمی فکری است برای تمامی سنین

محصولات مرتبط