شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

ترازو ديجيتال ريمکس مدل RT-S1 تشخیصی

محصول جدید

دارای تشخیص:

وزن استخوان‌ها، درصد چربی، درصد آب بدن، درصد وزن ماهیچه‌ها، شاخص توده‌ی بدنی‌ (BMI)‌ و میزان سوخت‌و‌ساز پایه‌ (BMR)‌.

10 قلم

150,000 تومان

اضافه به علاقمندی

جزئیات

ترازو ديجيتال ريمکس مدل RT-S1 تشخیصی

ترازوی دیجیتال «ریمکس» (Remax)‌ مدل‌ «RT-S1»‌ ترازویی هوشمند با قابلیت اندازه‌گیری شاخص‌های بدنی است. در نگاه اول، ابعاد کوچک این ترازو جلب‌توجه می‌کند و ظاهر ساده‌ی آن جذابیتش را بیشتر کرده است. ابعاد ترازو 240 × 200 × 23 میلی‌متر است و روی آن توسط شیشه پوشانده شده است. انرژی ترازو از سه باتری نیم قلمی تامین می‌شود. با ایستادن روی آن، ترازو به‌شکل خودکار روشن می‌شود و وزن اندازه‌گیری شده را نمایش می‌دهد. حداکثر وزن قابل‌اندازه‌گیری این ترازو 180 کیلوگرم است و دقت اندازه‌گیری آن هم 100 گرم است. بعد از پایین آمدن، ترازو پس از 10 ثانیه به‌شکل خودکار خاموش می‌شود. برای استفاده از امکانات کامل این ترازو باید اپلیکیشن آن را روی گوشی تلفن همراه نصب کرد. این اپلیکیشن‌ «FitBrick»‌ نام دارد و روی سیستم‌عامل‌های اندروید 4.3 به بالا و‌ iOS7‌ به بالا قابل‌نصب است. پس از نصب اپلیکیشن باید مشخصات بدنی شامل جنسیت، سن و قد خود را وارد کنید تا ترازو به‌کمک این مشخصات، شاخص‌های بدنی را اندازه‌گیری کند. برای اندازه‌گیری شاخص‌های بدنی باید با پای برهنه روی ترازو ایستاد. در این حالت پس از اندازه‌گیری وزن، صفحه‌نمایش سه‌بار چشمک می‌زند و اطلاعات اندازه‌گیری شده را از طریق بلوتوث به اپلیکیشن گوشی می‌فرستد. شاخص‌های بدنی که توسط این ترازو قابل‌اندازه‌گیری‌اند عبارت‌اند از وزن استخوان‌ها، درصد چربی، درصد آب بدن، درصد وزن ماهیچه‌ها، شاخص توده‌ی بدنی‌ (BMI)‌ و میزان سوخت‌و‌ساز پایه‌ (BMR)‌. این اطلاعات همراه با تاریخ، در حافظه‌ی گوشی ذخیره می‌شوند. علاوه‌بر‌این، می‌توان تغییرات شاخص‌های بدنی در بازه‌های زمانی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه را روی نمودارهای گرافیکی مشاهده کرد.

مشخصات :

ابعاد: 23 × 200 × 240 میلی‌متر
ابعاد نمایشگر: 35 × 50 میلی‌متر
حداقل وزن قابل اندازه گیری: 100 گرم
حداکثر وزن قابل اندازه گیری: 180 کیلوگرم
ارتباط بی سیم با گوشی موبایل از طریق بلوتوث نسخه 4.0
امکان اندازه گیری: میزان استخوان بندی، ماهیچه، آب بدن، BMR، چربی و BMI

این ترازو با اتصال به نرم افزار در گوشی شما، وزن بدن، استخوان، چربی و دیگر داده ها نمایش می دهد.این محصول از ضخامت بسیار کمی برخوردار است که همین امر باعث وزن خیلی کم آن شده است.
سنسور هوشمند به کار رفته در آن به خوبی قادر است هنگامی روی آن ایستاده اید اطلاعات را به درستی و به سرعت نمایش دهد.


توسط اپلیکشن Smart، ترازوی ریمکس با این برنامه کاربردی مفید بر وزن بدن، چربی، سوخت و ساز بدن، استخوان، ماهیچه، شاخص توده بدن و سایر اطلاعات سلامت نظارت دارد و البته این ارتباط از طریق بلوتوث نسخه 4.0 با گوشی شما برقرار خواهد شد.


حالت مادر (Maternal Mode):این حالت در واقع می تواند وزن نوزاد در رحم مادر را تعیین کند.در نتیجه زنان باردار می توانند وضعیت وزن بدن خود را به سرعت و با دقت تعیین کنند.


دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

ترازو ديجيتال ريمکس مدل RT-S1 تشخیصی

ترازو ديجيتال ريمکس مدل RT-S1 تشخیصی

دارای تشخیص:

وزن استخوان‌ها، درصد چربی، درصد آب بدن، درصد وزن ماهیچه‌ها، شاخص توده‌ی بدنی‌ (BMI)‌ و میزان سوخت‌و‌ساز پایه‌ (BMR)‌.

محصولات مرتبط