شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

حمل و نقل کالا

نحوه ارسال کالاها:

پیک ( فقط در تهران) : ارسال در تهران بوسیله پیک برای خرید بیش از 3.000.000 ریال و حداقل تعداد سفارشات 3 عدد رایگان بوده و پایینتر از این مبلغ هزینه پیک به عهده خریدار می باشد. زمان تحویل سفارش خریدار، بوسیله کارشناسان فروش با خریدارکه معمولا( بین 1 ساعت تا 4 ساعت می باشد)هماهنگ میشود.

 تیپاکس و باربری: ارسال کالاها از طریق تیپاکس و باربری با توجه به مسافت و محل تحویل مرسوله بین یک  تا سه روز کاری می باشد، هزینه ارسال از طریق تیپاکس و باربری پسکرایه بوده و در مقصد از خریدار دریافت می گردد.  هزینه ارسال برای خرید بیش از 3.000.000 ریال و حداقل تعداد سفارشات 3 عدد  به عهده فروشگاه  می باشد. در این نوع از ارسال خریدار باید جهت تحویل گرفتن کالای خریداری شده به دفتر تیپاکس یا باربری شهرستان خود مراجعه نماید.

 پست:  در صورتیکه خریدار ارسال از طریق پست را به هنگام خرید آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانک) انتخاب کند هزینه پست سفارشی یا پیشتاز ( بسته به انتخاب خریدار) بطور خودکار بر روی فاکتور محاسبه میگردد. ارسال از طریق پست سفارشی بسته به محل خریدار بین 5 تا 7 روز کاری و از طریق پست پیشتاز بین 3 تا 5 روز کاری زمان بر است.

  کلیه سفارشات ثبت شده در سایت بی واسطه حداکثر ظرف دو روز کاری برای ارسال آماده شده و سپس بر اساس نحوه ارسالی که خریدار در زمان ثبت سفارش خود در سایت انتخاب نموده است برای وی ارسال می گردد.