شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

حمل و نقل کالا

نحوه ارسال کالاها:

پیک ( فقط در تهران) : ارسال در تهران بوسیله پیک برای خرید بیش ازحداقل تعداد سفارشات 3 عدد با مجموع مبلغ  3.000.000 ریال رایگان بوده و پایینتر از این مبلغ هزینه پیک به عهده خریدار می باشد. زمان تحویل سفارش خریدار، بوسیله کارشناسان فروش با خریدارکه معمولا( بین 1 ساعت تا 4 ساعت می باشد)هماهنگ میشود. روزههای تعطیل رسمی  فروشگاه ارسال ندارد مگر در موارد خاص که می توانید روزهای تعطیل بصورت پیامک یا تلگرام نوع کالا مورد نظر خود را اعلام فرمایید

 تیپاکس و باربری: ارسال کالاها از طریق تیپاکس و باربری با توجه به مسافت و محل تحویل مرسوله بین یک  تا سه روز کاری می باشد، هزینه ارسال از طریق تیپاکس و باربری پسکرایه بوده و در مقصد از خریدار دریافت می گردد.  هزینه ارسال برای خرید بیش  ازحداقل تعداد سفارشات 3 عدد با مجموع مبلغ  3.000.000 ریال  به عهده فروشگاه  می باشد. در این نوع از ارسال خریدار باید جهت تحویل گرفتن کالای خریداری شده به دفتر تیپاکس یا باربری شهرستان خود مراجعه نماید.

 پست:  در صورتیکه خریدار ارسال از طریق پست را به هنگام خرید آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانک) انتخاب کند هزینه پست سفارشی یا پیشتاز ( بسته به انتخاب خریدار) بطور خودکار بر روی فاکتور محاسبه میگردد. ارسال از طریق پست سفارشی بسته به محل خریدار بین 5 تا 7 روز کاری و از طریق پست پیشتاز بین 3 تا 5 روز کاری زمان بر است.

  کلیه سفارشات ثبت شده در سایت بی واسطه حداکثر ظرف دو روز کاری برای ارسال آماده شده و سپس بر اساس نحوه ارسالی که خریدار در زمان ثبت سفارش خود در سایت انتخاب نموده است برای وی ارسال می گردد.