شاخه‎ها

هیچ محصولی وجود ندارد

تعیین خواهد شد ارسال
0 تومان مجموع

پرداخت

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد
تعداد
مجموع
0 محصول در سبدخرید شما وجود دارد. یک محصول در سبدخرید شما وجود دارد.
جمع محصولات
جمع هزینه حمل  تعیین خواهد شد
مجموع
ادامه خرید پرداخت نهایی

ضمانت تعویض کالا:

 

1- اشکال فنی کالای خریداری شده:

خریدار حداکثر 7 روز از تاریخ تحویل گرفتن کالا مهلت خواهد داشت تا در صورتیکه کالای دریافتی از لحاظ فنی دچار اشکال بود این موضوع را از طریق تماس با کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه به اطلاع رسانده و با هماهنگی با کارشناسان خدمات پس از فروش کالا را در کارتن و جعبه اصلی به همراه تمامی متعلقات و محتویات اصلی و اولیه که در زمان تحویل گرفتن کالا در جعبه و کارتن اصلی موجود بوده است به صورت حضوری و یا از طریق پست و در بسته بندی مناسب پستی به دفتر فروشگاه ارسال نماید.

 

توجه 1- این خدمت فقط شامل اشکال و ایرادات فنی اولیه که در زمان تحویل گرفتن کالا توسط خریدار وجود داشته است بوده و ایراداتی که بعدا در اثر استفاده نادرست و نامناسب کاربر ایجاد شود مانند: شکستگی، خط و خش روی کالا، نصب و استفاده نادرست، نگهداری و جابجایی نادرست، دستکاری کالا توسط کاربر و مواردی از این دست را شامل نمی شود و غیر قابل قبول بوده و این خدمت را باطل می کند.

 

توجه 2- کالا حتما باید در بسته بندی (جعبه و کارتن اصلی) دریافتی و به همراه کلیه متعلقات مربوطه جهت بررسی ایراد و اشکال فنی به دفتر فروشگاه ارسال شود. هرگونه مخدوش، خراب و پاره کردن و یا نوشتن و زدن برچسب روی کارتن و جعبه اصلی کالا و یا ارسال کردن کالا بدون جعبه و در جعبه ای غیر از جعبه اصلی کالا باعث ابطال این خدمت ( ضمانت تعویض کالا) شده و توسط فروشگاه پذیرفته نخواهد شد.

 

توجه 3- در صورتیکه پس از ارسال کالا به دفتر فروشگاه، ایراد و اشکال فنی اولیه توسط کارشناسان خدمات پس از فروش تائید گردد و در صورتیکه آن کالا در انبار فروشگاه موجود باشد، کالا برای خریدار تعویض شده و به هزینه فروشگاه مجددا برای خریدار ارسال می شود. همچنین خریدار می تواند با ارسال اصل رسید پستی هزینه ارسال اولیه جهت تعویض را نیز دریافت نماید.

در صورتیکه پس از تائید کارشناسان خدمات پس از فروش کالا در انبار موجود نباشد، خریدار می تواند وجه پرداختی خود جهت خرید کالا را مطابق فاکتور صادر شده از فروشگاه بازپس گیرد و یا می تواند کالای جایگزینی را از میان محصولات موجود در سایت انتخاب نموده و در صورتیکه قیمت کالای انتخابی دوم بیشتر از کالای خریداری شده اول باشد خریدار باید مابه التفاوت را پرداخت نماید و در صورتیکه قیمت کالای انتخابی دوم کمتر از کالای خریداری شده اول باشد فروشگاه مابه التفاوت را به حساب خریدار واریز می نماید.

 

در صورتیکه پس از ارسال کالا به دفتر فروشگاه به یکی از دلایل ذکر شده فوق ایراد و اشکال کالا توسط کارشناسان خدمات پس از فروش تائید نگردد هزینه عودت و ارسال مجدد کالا به عهده خود خریدار می باشد.

 

توجه 4- بعد از اتمام مهلت 7 روزه، امکان استفاده از این خدمت وجود نخواهد داشت و خریدار باید جهت پیگیری ایراد و اشکالات احتمالی کالای خریداری شده با شرکت گارانتی کننده کالا ( در مورد کالاهای گارانتی دار) هماهنگی های لازم را انجام دهد.

 توجه 5- کالاهایی که جنبه بهداشتی و پزشکی و شخصی دارند از قوانین  فوق پیروی نمیکنند و فقط گارانتی کالا فعال میباشد و قابلیت پس گرفتن به علت مسایل بهداشتی مقدرو نمی باشد .

توجه 6 - بعضی کالا در فروشگاه که در مشخصات محصول درج شده است دارای گارانتی عملکرد عودت وجه میباشد توجه فرمایید مبدا روزشمار از تاریخ صدور فاکتور میباشد و بعد ازمدت معین شده به هیچ وجه دارای گارانتی عودت نخواهند بود .

2- تفاوت و مغایرت در کالای خریداری شده توسط مشتری و کالای ارسال شده توسط فروشگاه:

اگر کالای ارسال شده برای خریدار با کالایی که خریدار در سایت سفارش داده است مغایرت داشته باشد (مانند مغایرت در رنگ و مدل) خریدار باید حداکثر تا 48 ساعت از زمان دریافت کالا از طریق تماس با فروشگاه این مغایرت را به اطلاع کارشناسان خدمات پس از فروش رسانده و با انجام هماهنگی های لازم کالا را جهت تعویض به فروشگاه ارسال نماید.

در صورتیکه تشخیص مغایرت کالای دریافتی توسط خریدار از روی تصاویر و توضیحات روی جعبه کالا قابل تشخیص باشد خریدار می بایست بدون باز کردن جعبه، کالا را به همان صورت که تحویل گرفته است جهت تعویض به فروشگاه ارسال نماید و در غیر اینصورت امکان استفاده از این خدمت ابطال می گردد.

در صورتیکه تشخیص مغایرت کالای دریافتی توسط خریدار از روی جعبه کالا قابل تشخیص نباشد و پس از باز نمودن جعبه و کارتن کالا خریدار متوجه مغایرت شود خریدار می باید پس از هماهنگی با کارشناسان خدمات پس از فروش کالا را به همراه جعبه اصلی و تمامی متعلقات درون جعبه بصورت کامل برای فروشگاه جهت تعویض ارسال نماید.

چنانچه کالا از طریق پست برای فروشگاه ارسال می شود باید در بسته بندی استاندارد پستی قرارگیرد.

 

توجه 1- معیار کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه جهت بررسی مغایرت، فاکتور صادر شده توسط سیستم برای خریدار در هنگام ثبت سفارش می باشد.

 

توجه 2- برای استفاده از این خدمت ارسال کالا به همراه جعبه و کلیه متعلقات درون بسته کالا الزامی است. بدیهی است ارسال کالا بدون جعبه و یا با جعبه پاره و مخدوش و جعبه هایی که روی آنها نوشته شده و یا برچسب بروی آنها چسبانده شده باشد و یا ارسال کالا بدون کلیه متعلقات و محتویات اصلی درون جعبه غیرقابل قبول بوده و باعث ابطال این خدمت خواهد شد.

 

توجه 3- چنانچه مغایرت به تائید کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه برسد و کالا در انبار فروشگاه موجود باشد، کالا مطابق با مشخصات مورد نظر خریدار و فاکتور صادر شده به هنگام ثبت سفارش برای وی ارسال می گردد و هزینه ارسال بر عهده فروشگاه می باشد. همچنین در صورتیکه خریدار کالا را از طریق پست جهت تعویض به فروشگاه ارسال کرده باشد با ارسال اصل رسید پستی می تواند هزینه اولیه ارسال کالا جهت تعویض به فروشگاه را نیز دریافت نماید.

چنانچه مغایرت به تائید کارشناسان فروشگاه نرسد هزینه ارسال مجدد همان کالا بر عهده خریدار می باشد.

در صورتیکه موجودی کالا در زمان ارسال توسط خریدار جهت تعویض در انبار فروشگاه به پایان رسیده باشد خریدار می تواند وجه پرداختی خود را مطابق فاکتور صادر شده پس بگیرد و یا می تواند کالای جایگزینی را از محصولات موجود در سایت انتخاب نموده و در صورتیکه قیمت کالای انتخابی دوم بیشتر از کالای خریداری شده اول باشد خریدار باید مابه التفاوت را پرداخت نماید و در صورتیکه قیمت کالای انتخابی دوم کمتر از کالای خریداری شده اول باشد فروشگاه مابه التفاوت را به حساب خریدار واریز می نماید.

 

3- آسیب دیدگی و شکستگی ناشی از حمل و نقل:

از آنجایی که تمامی کالاها قبل از ارسال از نظر ظاهری ( سالم بودن ظاهری جعبه اصلی و کالا) توسط کارشناسان فروش تست شده و در بسته بندی استاندارد پستی توسط پست، تیپاکس یا باربری برای خریداران ارسال می گردند، لذا خریدار باید در زمان تحویل گرفتن مرسوله از شرکتهای حمل و نقل (پست،تیپاکس و باربری) از سالم بودن کارتن و پاکت پستی حاوی مرسوله از لحاظ ظاهری اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به تحویل گرفتن مرسوله خود نماید. در صورتیکه در هنگام تحویل گرفتن مرسوله خریدار متوجه تغییر در شکل ظاهری بسته بندی پستی (مانند پارگی، فشردگی، ضربه خوردگی و...) شود، می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نموده تا مرسوله به فروشگاه مرجوع شده و توسط فروشگاه مورد بررسی قرار گیرد.

در صورتیکه خریدار پس از تحویل گرفتن مرسوله پستی و باز نمودن آن متوجه آسیب دیدگی و شکستگی ناشی از حمل و نقل نادرست توسط پست و سایر شرکتهای حمل و نقل گردد باید حداکثر 24 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا با فروشگاه تماس حاصل نموده و پس از هماهنگی با کارشناسان، کالا را با جعبه اصلی و کلیه متعلقات درون آن به همراه صورتجلسه رسمی شرکت حمل کننده مبنی بر آسیب و شکستگی کالا در زمان حمل و تحویل برای فروشگاه ارسال نماید تا فروشگاه با استناد به صورتجلسه ارائه شده از شرکت حمل و نقل بتواند اقدام مقتضی را در جهت گرفتن خسارت خریدار از شرکت حمل و نقل انجام دهد.

 

توجه – کلیه کالاها توسط فروشگاه از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار گرفته و در شرایط سالم و با بسته بندی مناسب تحویل شرکتهای حمل و نقل می گردند و بروز هرگونه حادثه و آسیب کالا در هنگام حمل و نقل و تحویل مرسوله بر عهده شرکت حمل کننده بوده و مسئولیت جبران خسارت احتمالی بر عهده شرکت حمل و نقل کننده می باشد بدیهی است فروشگاه در راستای پیگیری و تسریع و تسهیل در جبران خسارت احتمالی وارده به خریدار توسط شرکت حمل و نقل فقط با ارائه صورتجلسه رسمی از شرکت حمل کننده مبنی بر آسیب و شکستگی در زمان حمل و تحویل مرسوله و تائید خسارت وارد شده در زمان حمل کالا از طرف شرکت حمل و نقل می تواند اقدام مقتضی را در راستای جبران خسارت خریدار انجام دهد.